kruis.jpg

Inzamelactie DE-punten voor Voedselbank

Het zijn moeilijke tijden voor veel mensen. Lang niet iedereen profiteert van een beter wordende economie. Duizenden gezinnen leven onder de armoedegrens. Gelukkig kan de Voedselbank een aantal van deze mensen ondersteunen met een wekelijks voedselpakket.

Koffie lijkt een luxeproduct, maar je kunt je voorstellen dat deze mensen een moment van ontspanning kunnen gebruiken. Koffie komt echter sporadisch voor in de pakketten. Een pak koffie in het pakket is een klein gebaar, maar wordt zeer gewaardeerd.

Daarom is er in de maand december een actie van de Voedselbank om Douwe Egberts waardepunten in te zamelen. Iedereen heeft die zegels wel ergens in de keukenla liggen. Doe je er niets mee? De Voedselbank is er blij mee. De door jou ingeleverde waardepunten worden verzilverd voor pakken koffie. Vorig jaar zijn er in Nederland 65 miljoen punten verzameld. Goed voor 140.000 pakken koffie!

Dus ruim de keukenla op en doneer de DE-punten aan de Voedselbank! Deze actie loopt tot en met de kerst.

Inleverpunten:
- Stiltecentrum (elke dag open van 10.00 tot 17.00 uur),
- Verdistraat 14 in Twello