wolken.jpg

Kledingbank Voorst. Steun dit initiatief!

Gratis tweedehands kleding bij Kledingbank Voorst: ‘Ondergoed kopen we nieuw’

Ook in de gemeente Voorst zijn er mensen die van een minimum rond moeten komen. Om deze mensen toch van goede kleding te kunnen voorzien hebben de dames Els Bosscher en Thea Bouwmeester het idee opgepakt om in de gemeente Voorst en omstreken een kledingbank op te starten. Vanuit de Dorpskerk in Twello zijn Aad van Duijn en Ruud Beukhof als bestuurslid aangesloten.

Kledingbank Voorst is inmiddels een stichting, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Ook loopt er een aanvraag voor het verkrijgen van de ANBI status bij de belastingdienst. Bestuur en vrijwilligers van de Kledingbank Voorst ontvangen geen vergoeding.

Om de kledingbank binnen de gemeente Voorst mogelijk te maken is nog erg veel steun en geld nodig. Helpt u mee om samen met ons de schouders eronder te zetten? Neem voor meer informatie een kijkje op de website: https://kledingbankvoorst.nl.

Een geweldig mooi initatief dat we als Protestantse Gemeente Twello van harte steunen!