kinderen.jpg

8 juni: Gemeenteavond

Je wordt van harte uitgenodigd om de gemeenteavond op 8 juni om 19.45 uur bij te wonen.

Helaas ziet het ernaar uit dat wij vanwege de coronamaatregelen nog niet in gebouw Irene bijeen mogen komen. Om deze reden willen wij een digitale gemeenteavond houden. De avond zal te volgen zijn via kerkdienstgemist.nl.

Vragen kunnen zowel vooraf ingediend worden als tijdens de avond gesteld worden per e-mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via een SMS of WhatsApp naar nummer 06 2095 8965. We proberen op alle vragen te antwoorden.

De agenda luidt:

  1. Opening
  2. Moment van overdenking
  3. Mededelingen
  4. Jaarrekening 2020 van de diaconie
  5. Jaarrekening 2020 van de kerk
  6. Verslag van de gemeentevergadering 15 november 2019
  7. Nieuwe predikant
  8. Sluiting