Skip to main content

The Chosen in 2023

Heb je altijd al willen weten hoe Jezus leefde? Meemaken dat Hij zo geheel anders is dan anderen? Kijk dan naar The Chosen!

De eerstvolgende bijeenkomst is op maandag 23 januari 2023.

Bekijk hier alvast een voorproefje:

We hebben al een aantal filmmiddagen met The Chosen gehad. En wat waren dat boeiende bijeenkomsten!
De Kerstspecial was ontroerend mooi en we kijken uit naar de komende bijeenkomsten.
De reacties blijven positief en we leren steeds meer over het leven van Jezus. Dus gaan we gaan door!

The Chosen is een filmserie over het leven van Jezus. De serie geeft een boeiend beeld van het dagelijkse leven in Israël rond het begin van onze jaartelling. De decors zijn prachtig gemaakt en het camerawerk is van hoog niveau. De dialogen zijn treffend en herkenbaar vorm gegeven en natuurlijk ondertiteld in het Nederlands.

We gaan in een hele serie bijeenkomsten telkens één aflevering van ca. 45 minuten bekijken. Je krijgt een A4 met de bijbelteksten en de kern van de boodschap mee. Hoewel er een zekere samenhang is, kun je elke aflevering ook prima afzonderlijk bekijken. Hopelijk leren we zo elke bijeenkomst Jezus beter kennen en begrijpen we meer en meer wat de bedoeling is van zijn aanwezigheid op aarde.

De volgende bijeenkomst is op maandag 23 januari, van 15.00 tot 17.00 uur in gebouw Irene (naast de kerk).
Daarna ben je van harte welkom op 20 februari, 20 maart en 17 april 2023.