kruis.jpg

Gezellige avond op vrijdag 15 november

 save the date

Gezellige avond op vrijdag 15 november!

Wij nodigen ALLE gemeenteleden uit voor een gezellige avond. Om u/jou te bedanken voor de inzet in onze gemeente op wat voor een manier dan ook. Een avond met een leuk programma en een gezellig samenzijn.
Datum:   15 november 2019
Tijd:         Inloop 19.30 uur/aanvang 20.00 uur
Plaats:    Irene
Om een goede inschatting te maken voor de hapjes en drankjes, horen we graag of we op u/jou kunnen rekenen.

Van harte welkom!
Opgave voor 6 november:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-14854140
Namens de kerkenraad,
Saskia Hofman