toetsen-orgel.jpg

ds. Lidy van Prooijen Schuurman

Kerkdiensten
Datum: 13 januari 2019 10:00

Locatie: Dorpskerk

De kerk heeft een bewogen week achter de rug, en nog veel meer de mensen die zich afgewezen en gekrenkt voelen in wie ze ten diepste zijn (Nashville-verklaring). Dat zal ook wel zo z'n plek krijgen in deze dienst. In ieder geval lezen we over de doop van Jezus, die zichzelf liet onderdompelen in het water van de Jordaan, en daarmee in alles wat menselijk is, om bij het daaruit opstaan een stem uit de hemel te horen: geliefd kind van mij!
Vanmorgen nemen we ook afscheid van enkele ambtsdragers onder dankzegging voor het werk dat ze gedaan hebben, en gelukkig mogen we ook een nieuwe diaken verwelkomen!

Lidy van Prooyen Schuurman

 

Kindernevendienst
geen kindernevendienst
Organist
H. Noordman
Voorganger
ds. L.M. van Prooijen Schuurman
Adres
Dorpsstraat 10, 7391 DD Twello, Nederland

 

Kaart