orgel.jpg

Derde Advent, ds. E. Rijks

Kerkdiensten
Datum: 16 december 2018 10:00

Locatie: Dorpskerk

Op zondag 16 december zijn er twee lezingen met een blik op de toekomst. Het thema van deze derde Adventszondag is: ‘Ik geloof in vrijheid’. De eerste lezing komt uit het boek Sefanja. Dat is een klein profetenboek waar we in de kerk niet zo vaak uit lezen. In de tijd van Sefanja is er geen vrijheid voor de Israëlieten, maar hij profeteert over het goede leven dat zal komen. In Lucas 3: 7-18 lezen we hoe Johannes de Doper eerst voor de Messias wordt aangezien en daarop vertelt dat er iemand zal komen die machtiger is dan hij. Wil je bij Hem horen? Dan vraagt Hij wel wat van je.

Emma Rijks

 

Kindernevendienst
Willemien Toonen
Organist
H. Noordman
Adres
Dorpsstraat 10, 7391 DD Twello, Nederland

 

Kaart