Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

Op Pinksterzondag was er in the Basement weer een Kelderkerk. met 5 jongeren heben we nagedacht wat Pinsteren is enwat dit voor ons betekent. Dit hebben we gedaan de hand van een tweetal video's van Denkstof. Deze video's geven inderdaad genoeg denk- en praatstof.

Zeker een aanrader https://www.youtube.com/watch?v=QVER1vPOYUs en https://www.youtube.com/watch?v=1WkpBogWb78.
Hierna zij we aan de slag gegaan om ons idee van pinksteren te verwerken in bijvoorbeeld een cartoon, gedichtje of strip. Als voorbeeld hebben we een cartoon van Anton Dingeman gebruikt. We kwamen tijd te kort om dit ook nog in de dienst in de Dorpskerk te laten zien dus kun je de resultaten hier onder terug zien. 

Het was weer een mooie en goede kelderkerk. Tot de volgende keer

Anton

Gedicht

gedicht

De geest maakt zich bekend

please

Stripverhaal

strip

Pinksteren lijkt net wiskunde; je snapt het niet altjid, maar het klopt wel!!

wiskunde