Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

Op zaterdag 17 maart om 14.30 uur geeft Thea Tolkamp een concert van klankschalen, aangevuld met de klanken van zeer uiteenlopende instrumenten uit diverse landen.

Dat concert wordt gegeven in het prachtige gebouw van Martha Flora, een huis voor dementerenden. De directie ziet graag Martha Flora geïntegreerd in het dorp. Het aantal plaatsen is beperkt. De toegang is gratis. Na afloop de kans een kleinigheid te doneren voor Vort met dé geit. 100 Geiten voor Nepal.’ Project voor de kasteloze dalits in het zuiden van Nepal.
Adres Martha Flora: Rijksstraatweg 150 Twello, naast de H. Hart Kapel.

Opgeven bij Wiel Palmen, e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.,  of telefonisch: 06 2702 8796.