wolken.jpg

Open Monumentendag

Activiteiten
Datum: zaterdag 14 september 2019 10:00 - 16:00

Locatie: Dorpskerk

Het is bijna zover! Op zaterdag 14 september 2019 doen wij weer mee met de open Monumentendag.
Onze Dorpskerk zal open zijn van 10.00 tot 16.00 uur.
Op onze vorige oproep voor vrijwilligers hebben wij aanmeldingen gekregen, maar nog niet genoeg; dus lijkt het u leuk ons hierbij te helpen? Wij zijn nog op zoek naar gastvrouwen en/of –heren die een uur of twee uren beschikbaar zijn op deze dag.
U kunt zich opgeven bij Laurens Potters (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ) of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Dank u wel alvast!

 

Adres
Dorpsstraat 10, 7391 DD Twello, Nederland

 

Kaart