Protestantse Gemeente Twello

Zoeken

Bijbeltekst van de dag

DagelijksWoord.nl

Bruiloft KanaOp de dag voor Blue Monday lezen we het verhaal van de bruiloft te Kana (Joh. 2: 1-11). Een verhaal vol symboliek en niet eenvoudig te begrijpen. Bij oppervlakkige lezing lijkt Jezus een soort ‘tovenaar’ die water in wijn kan veranderen, maar het gaat de evangelist Johannes vast om iets dat veel dieper gaat…

In de dienst zullen twee gemeenteleden in het ambt worden bevestigd: Mieke Koers-van den Burg als diaken en Jan Boneschansker als ouderling voor speciale diensten (diensten in het Grotenhuis en rouw- en trouwdiensten). Zij zullen (staande) een zegen ontvangen. Wim Boer en Janny Hessels-Kingma zullen het ambt van diaken neerleggen en Joke Noorlag-de Koning dat van ouderling-voorzitter. De ouderlingen Diny Landeweerd en Trix Nokkert blijven nog een jaar aan in hun ambt.
Hen allen willen we van harte bedanken ‘voor het werk van hun handen’ (Ps. 90:17)!

Ds. Menno Valk